Üzletkötő

Feladatok:
  • értékesítési tárgyalások levezetése;
  • már meglévő vevőkör ápolása és új vevő(k) szerzése;
  • értékesítési stratégiák kidolgozásában való részvétel;
  • piacfigyelés, piackutatás, trendek;
  • értékesítési statisztikák készítése;
Elvárások:
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • gépjármű-vezetői engedély (B típusú)
  • gépjárművezetési gyakorlat
  • legalább középiskolai végzettség
  • kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • határozott fellépés;
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • vegyiáru ismeret
  • OMA ismerete
Munkavégzés helye:
  • Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun és Szabolcs Szatmár-Bereg megye
Amit kínálunk:
  • Professzionális, támogató csapat.
  • Jó hangulatú, kellemes munkakörnyezet.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Bejárás támogatása.
  • Jelentkezni lehet a lenti “Kapcsolati űrlapon keresztül” magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével.
  • A bérigény megjelölésének külön örülünk!

    * Kötelező mező

    Kérdése van? E-mail:
    rendeles@zoldker.hu

    Telefonszámunk:
    +36 (56) 521 033