Udvaros

A TE helyed ITT van, várunk a csapatban!

30 évre visszatekintő élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó vállalatunk

Udvaros (6 vagy 8 óra)

kollégát keres.

Munkavégzés helye:
  • 5000 Szolnok, Tószegi út 5.

Kezdés: AKÁR AZONNAL!

Főbb feladatok, munkák:
  • kültéri terek, járdák rendben tartása;
  • a tisztaság fenntartása, folyamatos biztosítása;
  • szezonális takarítási munkában való aktív részvétel;
  • téli időszakban hóeltakarítás, jégmentesítés;
  • szemétszállítás zavartalanságának biztosítása;
  • részvétel a takarításban, az egyszerű javításokban és az épületbelsők karbantartásában;
  • az épületek bejárásával azok biztonságának ellenőrzése;
  • megelőző karbantartási feladatok ellátása;
  • idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése, közlekedési utak tisztán tartása;
  • balesetvédelmi, egészségvédelmi, munkaügyi előírások betartása.
A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:
  • Minimum 8 ált. iskolai végzettség
A munkakör betöltésének egyéb feltételei:
  • udvariasság
  • türelem
  • pontosság
  • önállóság
  • megbízhatóság
  • állóképesség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
Várjuk:
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is fogadjuk.
  • Nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást.
Foglalkoztatás jellege:
  • 6 vagy 8 óra

  • Magyar nyelvű önéletrajz.
  • Kérjük, jelentkezéskor adja meg a foglalkoztatás jellegét  (6 vagy 8 óra)
  • Kérdés esetén, kérem, hívja az alábbi számot! 06-30-928-03-87

    * Kötelező mező

    Jelentkezni lehet a lenti “Kapcsolati űrlapon keresztül” magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével.

    Kérdése van? E-mail:
    rendeles@zoldker.hu

    Telefonszámunk:
    +36 (56) 521 033