Raktáros

A TE helyed ITT van, várunk a csapatba!

30 évre visszatekintő élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó vállalatunk

Raktáros

kollégát keres.

Helyszín: 4030 Debrecen, Vágóhíd utca 3.
Főbb feladatok, munkák:
  • A megrendelési lista alapján az áru kigyűjtése és összeválogatása, komissiózása
  • Hűtött áru raktáron belüli kézi anyagmozgatása
  • Készletek ellenőrzése, aktív részvétel a leltározásban
  • Raktári rend, tisztaság fenntartása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Lelkiismeretes, önálló munkavégzés
  • Befejezett  általános iskolaivégzettség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Termékismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil, biztos munkalehetőség egy 3 évtizede sikeresen működő magyar vállalatnál
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Családias légkör
  • Bejárás támogatása
Munkavégzés:
  • Hétfőtől – péntekig 08:00 – 16:30-ig
Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Jelentkezni lehet a lenti “Kapcsolati űrlapon keresztül” magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével.

    * Kötelező mező

    Kérdése van? E-mail:
    rendeles@zoldker.hu

    Telefonszámunk:
    +36 (56) 521 033