Postai ügyintéző

Feladatok:
  • Levelek és más küldemények felvétele.
  • Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása.
  • Hírlap előfizetések és sorsjegyek, biztosítások kezelése, forgalmazása.
  • Pénzforgalmi bizonylatok, készpénz, beszedett díjak, értékcikk- és kereskedelmi áruk kezelése.
  • A kézbesítő postásokkal való egyeztetés, pénzügyi elszámolás.
  • A beérkező küldemények fogadása, és a postai járatok indulásra való előkészítése.
  • A küldeményeket szállító jármű fogadása, a kézbesítésre érkezett küldemények átvétele.
Elvárások:
  • Középiskola
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Számítógép felhasználói ismeretek (Microsoft Office, levelezőrendszerek)
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Vezseny
Amit kínálunk:
  • Professzionális, támogató csapat.
  • Jó hangulatú, kellemes munkakörnyezet.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Bejárás támogatása.
  • Jelentkezni lehet a lenti “Kapcsolati űrlapon keresztül” magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével.
  • A bérigény megjelölésének külön örülünk!

    * Kötelező mező

    Kérdése van? E-mail:
    rendeles@zoldker.hu

    Telefonszámunk:
    +36 (56) 521 033