Adatelemző

Feladataid lesznek:
  • A működéssel összefüggő tendenciák figyelése, strukturálása és összegzése átlátható adatbázisban
  • Gazdálkodási adatok elemzése, statisztikák és riportok készítése
  • Kimutatások készítése a vállalat vezetősége felé
  • Költségelemzések a stratégiai döntéshozatal támogatására
  • Ad-hoc elemzések a management felé
  • Kommunikációs csatornákon belüli hatékony adatáramlás biztosítása
  • Objektív és naprakész monitoring
Ahhoz, hogy sikeres légy ezen a területen, az alábbiak szükségesek:
  • Kifejezetten erős Excel tudás ( PIVOT fókusz)
  • Analitikus, strukturált gondolkodás
  • Rendszerszemlélet
  • Pénzügyi affinitás
  • Nyitott szemlélet
  • Tanulékonyság
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő (8 óra)
Előny, de nem elvárás:
  • gazdasági végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Tószegi út 5.

  • Magyar nyelvű önéletrajz.
  • Kérdés esetén, kérem, hívja az alábbi számot! 06-30-928-03-87

    * Kötelező mező

    Jelentkezni lehet a lenti “Kapcsolati űrlapon keresztül” magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével.

    Kérdése van? E-mail:
    rendeles@zoldker.hu

    Telefonszámunk:
    +36 (56) 521 033